Księgowy

2 900,00 - 3 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Busko-Zdrój
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 900,00 - 3 400,00 zł
  • Dodano 2019.07.01

Opis stanowiska

praca księgowa Busko-Zdrój, praca księgowość Busko-Zdrój, praca rachunkowość Busko-Zdrój

Prowadzenie pełnej księgowości spółek klientów pod nadzorem starszego księgowego,
Przygotowywanie rozliczeń podatkowych pod nadzorem starszego księgowego,
Przygotowywanie raportów dla celów statystycznych (GUS) oraz bilansu płatniczego (NBP),
Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych lub danych niezbędnych do jego sporządzenia,
Udział w przygotowywaniu raportów lub danych dla celów raportowych według wymagań klientów,
Delegowanie części obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości oraz rozliczeń podatkowych młodszym księgowym,
Nadzorowanie pracy młodszych księgowych,
Kontakt z klientami w celu efektywnej realizacji usług prowadzenia księgowości oraz rozliczeń podatkowych,
Współpraca z wewnętrznym działem doradców podatkowych w celu zapewnienia klientowi profesjonalnej obsługi podatkowej,
Współpraca z audytorami oraz instytucjami kontrolującymi w zakresie prowadzonych audytów i kontroli.

Wymagania

Zorientowane na naukę i rozwój osobisty zapewniające przy tym fachową obsługę księgową klientów,
Wykształcenie wyższe,
Minimum 1,5-letnie doświadczenie w księgowości (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym),
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Pomoc lub samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych,
Pomoc lub samodzielne sporządzanie deklaracji VAT oraz wyliczanie zaliczek na CIT
Znajomość Excel'a w stopniu pozwalającym na wykorzystywanie danych przeniesionych do Excel'a z systemu księgowego w celu wykonywania wyliczeń i sporządzania zestawień.
Oferujemy

Kafeterię benefitów (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe, wycieczki, bony na zakupy),
Pracę w młodym zespole,
Stabilność zatrudnienia,
Szkolenia zewnętrzne i kursy językowe.

Ważne do: 2020.06.30, wyświetleń: 75

nr ogłoszenia: 2391