Maszynista maszyn i urządzeń ścieków - elektromonter

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Katowice
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 500,00 - 3 500,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.14

Opis stanowiska

maszynista maszyn Busko-Zdrój, pracownik fizyczny Busko-Zdrój, elektromonter Busko-Zdrój

  • montaż, instalacja, konserwacja, diagnoza i naprawa instalacji i
    urządzeń elektrycznych oraz elektrycznych rozdzielnic obiektowych
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn  i urządzeń elektrycznych
  • planowanie zakresu i harmonogramowanie prac remontowych
  • diagnoza i drobne remonty silników elektrycznych, wykonywanie pomiarów, prób po montażu
  • projektowanie obiektowych instalacji elektrycznych i sieci elektrycznych
Wymagania

wykształcenie minimum zawodowe techniczne (elektryczne)
uprawnienia SEP dla grupy 1 (eksploatacja) do 1 kV lub powyżej
doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku (doświadczenie w konserwacji, naprawach instalacji i urządzeń elektrycznych)
umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
umiejętnością pracy w zespole
spostrzegawczość, dokładność
Oferujemy

Stabilne warunki pracy.
Niezbędne narzędzia do jej wykonywania.
Pakiet socjalny.

Ważne do: 2020.01.14, wyświetleń: 136

nr ogłoszenia: 347