Magazynier

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Katowice
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 500,00 - 3 500,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

magazynier Busko-Zdrój, pracownik produkcji Busko-Zdrój

  • przyjmowanie towaru do magazynu – przesunięcia MM oraz PZ
  • kompletację wysyłek dla firm spedycyjnych
  • obsługę klientów realizujących odbiory własne
  • obsługę elektrycznych oraz spalinowych wózków widłowych
  • bieżącą obsługa magazynu
Wymagania

uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny)
doświadczenie na stanowisku magazyniera
komunikatywność i umiejętność współpracy
dyspozycyjność i punktualność
wykształcenie min. zawodowe, preferowane - średnie techniczne
umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS OFFICE
mile widziana znajomość systemu klasy MRP – SAP
Oferujemy

pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie
możliwość rozwoju zawodowego
motywującą atmosferę

Ważne do: 2020.01.16, wyświetleń: 138

nr ogłoszenia: 464